Hayatmix FmHayatmix Fm

Hayatmix Fm Hayatmix Fm test amaçlı kurulmuş bir radyo iken bugün sanal alemin en çok dinlenilen radyolarından biri olmuştur. Çiğdem medya tarafından 2007 yılında başta demo olarak kurulan bu internet frekansı sonrasında yayınladığı hayatmix remixleri ile kısa zamanda meşhur olmayı başarmıştır. Türkçe pop müzik radyosu olmasına rağmen canlı yayınlarında bu şarkıları direk yayınlamak yerine remix haline getirerek […]
0 1 5 0
0 / 5 0
  • Hayatmix Fm canlı yayın radyo sayfasını Facebook'ta Paylaş
  • Hayatmix Fm canlı yayın radyo sayfasını Twitter'da Paylaş
  • Alem FM
Çalışmıyor mu?
Sorun Hakkında Kısa Bilgi (isteğe bağlı)

Tavsiye Ettiğimiz Radyolar

Hayatmix Fm

Hayatmix Fm test amaçlı kurulmuş bir radyo iken bugün sanal alemin en çok dinlenilen radyolarından biri olmuştur. Çiğdem medya tarafından 2007 yılında başta demo olarak kurulan bu internet frekansı sonrasında yayınladığı hayatmix remixleri ile kısa zamanda meşhur olmayı başarmıştır. Türkçe pop müzik radyosu olmasına rağmen canlı yayınlarında bu şarkıları direk yayınlamak yerine remix haline getirerek yeniden derlemiştir. Bu düzenleme Türkçe pop müziğine yeni bir renk getirmiş olup sonrasında bu frekans bir çok başka internet radyosu tarafından da taklit edilmeye çalışılsa da Radyo Hayat Mix gibi başarılı olunamamıştır. Erken gelen bu başarının sonrasında diğer radyolar gibi farklı müzik türlerine ait kanallarınıda Hayatmix Slow, Hayatmix Türkü, Hayatmix Türk Sanat müziği, Hayatmix Arabesk ve Hayatmix Music isimlerinde yeni radyolarıda dinleyicileri için aktif hale getirilmiştir.

7 Gün / 24 saat Reklamsız TÜRKÇE POP ŞARKILAR YAYINLAYAN SANAL WEB RADYOSUDUR.

Hayatmix Fm Türkçe Pop Müziklerin en güzel Remix versiyonlarını reklamsız ve durmaksızın dinleyebilirsiniz. Nonstop Müzik Hayatmix Fm dinle.

Radyo sanal bir radyo olduğundan ötürü sizinle paylaşabileceğimiz herhangi bir iletişim yada frekans bilgisi bulunmamaktadır.

Ancak remikslerinden ötürü çok kısa zamanda başarısının devamını şimdiden gördüğümüz için kısa zamanda bir frekans sahibi olacaktır.

Radyo hakkında güncel bilgiler edindiğimiz taktirde, şuan dinlemekte bulunduğunuz sayfamız üzerinden yeni bilgilerini sistemimize girmeye devam edeceğiz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]