Metro FmMetro Fm

Metro Fm Limitsiz hit müzik sloganı ile müzik sevenler için yayın yapmakta olan radyo yayın grubu metro fm müzik sevenlerin zevk ile dinlediği yayın organlarının başında yer almaktadır. Karnaval yayın grubu tarafından faaliyet göstermekte olan Metro fm radyo yayın organı en hit müzikleri bulacak olduğunuz doğru frekanslar arasında yer almaktadır. Metro fm com üzerinden yapacak olduğunuz girişler […]
0 1 5 0
0 / 5 0
  • Metro Fm canlı yayın radyo sayfasını Facebook'ta Paylaş
  • Metro Fm canlı yayın radyo sayfasını Twitter'da Paylaş
  • Alem FM
Çalışmıyor mu?
Sorun Hakkında Kısa Bilgi (isteğe bağlı)

Tavsiye Ettiğimiz Radyolar

Metro Fm

Limitsiz hit müzik sloganı ile müzik sevenler için yayın yapmakta olan radyo yayın grubu metro fm müzik sevenlerin zevk ile dinlediği yayın organlarının başında yer almaktadır. Karnaval yayın grubu tarafından faaliyet göstermekte olan Metro fm radyo yayın organı en hit müzikleri bulacak olduğunuz doğru frekanslar arasında yer almaktadır. Metro fm com üzerinden yapacak olduğunuz girişler sonrasında internet üzerinden canlı yayınlara ulaşım sağlayarak limitsiz ve kesintisiz hit müziğin zevkini alabilirsiniz. Türkiye’de oldukça fazla dinlenmekte olan radyo yayın grubu Metro Fm bu özelliğin yanı sıra ayrıca ilk ulusal yabancı müzik yayın organı olarak çalışmalarına ve sizlere kaliteli müziği sunmaya devam etmektedir.

Oldukça geniş kapsamlı olan bir karasal yayın ağına sahip olan metro fm ile istediğiniz yerden doğru frekans ile hit müzik dinleme keyfine yakalayacaksınız. Ünlü programcılar ile yayın yapmakta olan ve sizlere keyifli vakit geçirmeniz için sunduğu eşsiz müzikler ile dikkat çeken metro fm i internet üzerinden’de dinleyip takip edebilirsiniz. Oldukça tanınmış kişiler tarafından oluşturulmuş olan program kadrosu yanı sıra Metro fm müzik sevenler için en iyi mixleri sunmaktadır. Site’de yer alan haberler bölümü saat başı olarak yenilenmekte ve en güncel magazin haberlerini siz müzik seven takipçileri ile paylaşmaktadır.

En çok kullanılan sosyal medya uygulamaları üzerinden sevilen müzik kanalını yakından takip edebilirsiniz. Metro Fm radyo yayın grubu podcast oluşturmanız için uygun bir arayüze sahiptir. Podcast ile son 10 müzik parçasına ulaşım sağlayacaksınız ayrıca içerikler hakkında detaylı bilgi sahibi olacaksınız. Metro Fm podcast sayesinde sevdiğiniz şarkıların sözlerine ulaşacak beğendiğiniz parçaları müzik listenize ekleme fırsatı bulacaksınız. Bu ve çok daha fazla özellik için poscast bölümüne tıklama yapabilir yada karnaval.com adresi üzerinden yayın grubuna bağlanabilirsiniz.

Radyo yayın organı yabancı müziğin değişmeyen frekansı olan metro fm ile en iyi parçalara hit olan tüm müzik parçalarına ulaşacaksınız. Parçalar hakkında detaylı bilgi ve sanatçıların biyografilerine’de sadece internet üzerinden yapacak olduğunuz site girişleri ile çok basit şekilde erişebileceksiniz.Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]