Slow TimeSlow Time

Slow Time Slow Time radio 91.2 İstanbul frekansı üzerinden canlı yayın sunumlarını hayranlarına dinlettiriyor. Saran holding bünyesinde hizmet veren frekans 2005 yılında kurulmuştur. Ülkemizin birçok beldesinde frekansa sahip Radio Slow Time “kalbinin sesi” veya “kalbinin sesini dinle” sloganlarıyla hep akıllarda kalmayı başarmıştır.  Bir kaç sene önce yani 2014 yılında yayın formatında ufak güncellemelere giden Radio Slow Time […]
0 1 5 0
0 / 5 0
  • Slow Time canlı yayın radyo sayfasını Facebook'ta Paylaş
  • Slow Time canlı yayın radyo sayfasını Twitter'da Paylaş
  • Alem FM
Çalışmıyor mu?
Sorun Hakkında Kısa Bilgi (isteğe bağlı)

Tavsiye Ettiğimiz Radyolar

Slow Time

Slow Time radio 91.2 İstanbul frekansı üzerinden canlı yayın sunumlarını hayranlarına dinlettiriyor. Saran holding bünyesinde hizmet veren frekans 2005 yılında kurulmuştur. Ülkemizin birçok beldesinde frekansa sahip Radio Slow Time “kalbinin sesi” veya “kalbinin sesini dinle” sloganlarıyla hep akıllarda kalmayı başarmıştır.  Bir kaç sene önce yani 2014 yılında yayın formatında ufak güncellemelere giden Radio Slow Time canlı yayın sloganını da “Hayatın tadını çıkarmak için şimdi tempoyu düşürme zamanı.” biçiminde yenilemiştir. Radyo frekansının isminden anlaşılacağı gibi slow müzik radyosu olan Slow Time ağırlıklı olarak hatta çoğunlukla yabancı müzik türündeki slow müzikleri sık sık çalmaktadır.

Radio Slow Time Türkiye’de kendini en çok dinlenen slow radyoları arasında yerini korumaktadır. Frekans slow aşk müzik türünde şarkılar çalmaktadır.  Özellikle İstanbul ve İzmir gibi büyük şehirlerimizde oldukça fazla genç dinleyici kitlesine sahip olması, radyonun sosyal medya üzerinden de güçlü etkileşime sahipliğini ispatlıyor. Kaliteli yayıncıları sayesinde çokça dinlenen radyo kanalı; Kerem Öztürk, Berna Kaytaz, Şehnaz Aygül gibi birbirinden başarılı radyo programcıları ile de hayranlarına olan takip edilme mesafesini sürekli koruyor.  Profesyonelce hazırlanmış canlı yayın akışı, bu müzik kategorisindeki diğer radyoları kesinlikle aratmıyor. Dijital ses kalitesine sahip bu slow müzik kutusu, sizlere en iyi sesi verebilmek için stüdyolarına yüksek teknoloji cihazlar kullanmaktadır. Bu muhteşem slow müzik kanalı hakkında daha fazla bilgi almak için resmi internet sayfasına ziyarette bulunabilirsiniz.  Daha detaylı yayın akışı, haberler, etkinlikler ve albümlerini gözlemlersiniz. Haydi şimdi; Yavaşlayın ve Hayatın Tadına Varın! İyi dinlemeler.

Slow Time Frekans Bilgileri

İstanbul 91.2, Bursa 91.3, İzmir 107.0, Ankara 89.0, Eskişehir 104.2, Antalya 106.8, Gaziantep 107.7 fm band frekansları üzerinden Radio Slow Time canlı dinle karasal yayınlarını takip edebilirsiniz. Ayrıca internetin bulunabileceği tüm cihazlar üzerinden; bilgisayar, tablet veya cep telefonu olsun radio slow time mobil dinle imkanlarımızı da kullanabilirsiniz.

Uydu Bilgileri : Uydu Türksat 4A – Frekans 12.605 Mhz Vertical (Dikey) Polarizasyon – Symbol 27.500 Symbol Oranı – Fec 2/3 veya Platform Digiturk – Kanal : 419

İletişim Bilgileri

Adres : Çayırbaşı Mahallesi Hacı Osman Bayırı No:65 Sarıyer / İstanbul
Telefon : +90 0212 363 0 444
Faks : +90 0212 363 0 404
E-mail : info@slowtime.com.tr

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]